wz
2.5.2013Netolice
Dne 21. - 23.6. bude náš klub Maják Borovany pořádat 3. a 4. soutěž seriálu MiČR kategorie NS. V této kategorii se jedná o Dálkově řízené lodní modely tříd sekce NS. Jedná se o v měřítku postavené, jízdy a plavby schopné modely, které závodníci během závodu ovládají dálkově, bezdrátově. Uvidíte zde předloze věrné plachetnice poháněné větrem, parní modely s pohonem pouze na páru, předloze věrné a v měřítku postavené makety lodí a nakonec modely postavené ze stavebnic. Dovolujeme si vás pozvat na tuto soutěž. Pokud se chystáte aktivně zúčastnit, jsou zde pro vás připravené propozice a přihláška.
   
2.5.2013Borovany
Dne 8. - 9.6. bude náš klub Maják Borovany pořádat 3. soutěž seriálu MiČR kategorie M. V této kategorii se jedná o volně stavěné rychlostní závodní modely s elektrickým pohonem a ponořeným lodním šroubem, které závodníci během závodu ovládají dálkově, bezdrátově. Cílem závodu je dosažení největšího možného počtu ujetých okruhů během předepsaného času na trojúhelníkové trati. Dovolujeme si vás pozvat na tuto soutěž. Pokud se chystáte aktivně zúčastnit, jsou zde pro vás připravené propozice s přihláškou.
   
27.5.2013
Tak již máme za sebou první dvě seriálové soutěže. Soutěže se konali ve dnech od 17. do 19.5. 2013 v Jinolicích. Všechny potřebné výsledky ze soutěží a poté i průběžné hodnocení seriálu MiČR najdete v sekci výsledky.
   
24.6.2012
Po krátké době máme za sebou další námi pořádanou akci. Tentokráte jsme pořádali 3. a 4. soutěž seriálu MiČR kategorie NS v autokempu Podroužek u Netolic. Soutěže se zúčastnilo celkem 88 modelů (o 6 více oproti roku 2011) v dohromady jedenácti juniorských a seniorských kategoriích. Děkujeme všem závodníkům za účast, rozhodčím za jejich píli a trpělivost, organizačnímu týmu za perfektní práci a v neposlí řadě také našim sponzorům, díky kterým jsme mohli obdarovat nejúspěšnější závodníky věcnými cenami. Na stránkách naleznete Výsledky ze 3.soutěže, 4.soutěže a také průběžné výsledky seriálu MiČR kategorie NS po 4 soutěžích.
 
13.6.2012
Náš klub má za sebou první letos pořádanou akci. Jednalo se o 2. soutěž seriálu MiČR kategorie M, kterou jsme pořádali na rybníku Pražan v Borovanech. Do soutěže zasáhlo celkem 76 modelů v dohromady deseti juniorských a seniorských kategoriích. Děkujeme všem závodníkům za účast, rozhodčím za jejich píli a trpělivost a organizačnímu týmu za perfektní práci. Výsledky z této 2. soutěže seriálu MiČR kategorie M najdete zde. Brzy zde bude umístěna i fotogalerie z této soutěže.
 
5.6.2012
Právě přišly propozice a přihláška na poslední 5. seriálovou soutěž seriálu MiČR kategorie NS, která se bude konat v Duchcově od 8. do 9. září 2012. Na této seriálové soutěži se bude konat i vyhodnocení celkového seriálu.
   
28.5.2012
Tak již máme za sebou první dvě seriálové soutěže. O výbornou pořadatelskou akci se tentokráte postarali kluci a dámy z KLoM Třebechovice pod Orebem. Soutěže se konali ve dnech od 25. do 27.5. 2012 v Bělči nad Orlicí. Všechny potřebné výsledky ze soutěží a poté i průběžné hodnocení seriálu MiČR najdete v sekci výsledky. V dohledné době zde bude i fotogalerie ze závodu.
   
24.4.2012Netolice
Dne 24. - 26.6. bude náš klub Maják Borovany pořádat 3. a 4. soutěž seriálu MiČR kategorie NS. V této kategorii se jedná o Dálkově řízené lodní modely tříd sekce NS. Jedná se o v měřítku postavené, jízdy a plavby schopné modely, které závodníci během závodu ovládají dálkově, bezdrátově. Uvidíte zde předloze věrné plachetnice poháněné větrem, parní modely s pohonem pouze na páru, předloze věrné a v měřítku postavené makety lodí a nakonec modely postavené ze stavebnic. Dovolujeme si vás pozvat na tuto soutěž. Pokud se chystáte aktivně zúčastnit, jsou zde pro vás připravené propozice a přihláška.
   
24.4.2012Borovany
Dne 9. - 10.6. bude náš klub Maják Borovany pořádat 2. soutěž seriálu MiČR kategorie M. V této kategorii se jedná o volně stavěné rychlostní závodní modely s elektrickým pohonem a ponořeným lodním šroubem, které závodníci během závodu ovládají dálkově, bezdrátově. Cílem závodu je dosažení největšího možného počtu ujetých okruhů během předepsaného času na trojúhelníkové trati. Dovolujeme si vás pozvat na tuto soutěž. Pokud se chystáte aktivně zúčastnit, jsou zde pro vás připravené propozice s přihláškou.
   
23.4.2012
Tak a máme za sebou první 2 letošní soutěže v Duchcově a v Bílině. Byly to sice jen veřejné soutěže, ale obsazením závodníkům byla kvalita na republikové úrovni. Na sever čech dorazil dokonce i Pavel Svitak s předsedou Bohoušem Ferjančičem. Výsledkově jsme se celkově neztratily, v sobotu vyhrál Pavel Sviták a v neděli Honza Jedlička. Ze sobotního duchcovského závodu zde naleznete výsledkovku a fotogalerii.
   
24.12.2011
PF 2012
 
23.12.2011
Ještě nezačala nová sezóna a již se vydává spousty dalších dokumentů a soupis závodů. Na našich stránkách v sekci "Propozice" naleznete kalendář a sportovní řád pro rok 2012. Dále je zde také velice důležitý dokument, který vyjasňuje výklad pravidel sekce NS 2010. V dohledné době můžete očekávat originál a český překlad pravidel sekce NS 2012. Byl aktualizován seznam soutěží pořadaný naším klubem a také celkový kalendář.
 
4.11.2011
Letošní brigáda je úspěšně za námi. Tentokráte jsme naší klubovnu zvelebily novým podbitím, nátěřem ocelových konstrukcí a teréními úpravami. Na stránky jsme umístili fotogalerii.
 
24.8.2011
Ihned po skončení seriálu MiČR kategorie NS si budete moci zazávodit na veřejné soutěži v Bílině na již tradičním memoriálu Jiřího Jerie. Tato soutěž se bude konat 11. září a propozice najdete zde.
 
3.8.2011
Na poslední výkend v srpnu si pro nás pořadatelé z KLoM ledenice připravili veřejnou soutěž Ledenická padesátka. Soutěž se bude konat v Ledenicích na rybníku Lazna dne 27. srpna a na podrobnosti se můžete podívat zde.
 
21.7.2011
Tak a letošní vrchol sezóny máme za sebou. V Maďarsku se ve dnech 4. - 12. července konalo Mistrovství světa lodních modelářů kategorie NS. Pořadatelé se velice snažili a připravili pro nás krásný týden plný modelářských zážitků. Z našeho klubu Maják Borovany bylo nominováno celkem 9 členů s 12 modely. Letos jsme sice do klubu nepřivezli žádný cenný kov, ale na druhou stranu jsme ani nezklamali. vybojovali jsme celkem pět čtvtých míst. Podrobnější povídání od vedoucího výpravy Jana Jedličky si můžete přečíst v reportáži "Nadějná generace lodních modelářů se na MS v Maďarsku neztratila". Výsledky jsou samozřejmě také u nás ke stažení. V blízké době zde bude umístěna i fotogalerie.
 
20.7.2011
Z propozicemi se roztrhl pytel. Na začátku prázdnin se pořadatelé pěkně činili a připravili nám spousty podrobností o jejich soutěžích. Na světě jsou propozice a přihlášky na 5. seriálovou soutěž kategorie NS v Jinolicích 3. - 5.9., Veřejné soutěže v Jablonci 20. - 21.8. a také hlavně Mistrovství ČR žáků v Netolicích 9. - 11.9. Veškeré podrobnosti najdete v sekci "Propozice".
 
27.6.2011
Po krátké době máme za sebou další námi pořádanou akci. Tentokráte jsme pořádali 3. a 4. soutěž seriálu MiČR kategorie NS v autokempu Podroužek u Netolic. Soutěže se zúčastnilo celkem 82 modelů v dohromady jedenácti juniorských a seniorských kategoriích. Děkujeme všem závodníkům za účast, rozhodčím za jejich píli a trpělivost, organizačnímu týmu za perfektní práci a v neposlí řadě také našim sponzorům, díky kterým jsme mohli obdarovat nejúspěšnější závodníky věcnými cenami. Na stránkách naleznete Výsledky z 3. soutěže, 4. soutěže a také průběžné výsledky seriálu MiČR kategorie NS po 4 soutěžích.
 
14.6.2011 Netolice
Dne 24. - 26.6. bude náš klub Maják Borovany pořádat 3. a 4. soutěž seriálu MiČR kategorie NS. V této kategorii se jedná o Dálkově řízené lodní modely tříd sekce NS. Jedná se o v měřítku postavené, jízdy a plavby schopné modely, které závodníci během závodu ovládají dálkově, bezdrátově. Uvidíte zde předloze věrné plachetnice poháněné větrem, parní modely s pohonem pouze na páru, předloze věrné a v měřítku postavené makety lodí a nakonec modely postavené ze stavebnic. Dovolujeme si vás pozvat na tuto soutěž. Pokud se chystáte aktivně zúčastnit, jsou zde pro vás připravené propozice a přihláška.
 
13.6.2011
Náš klub má za sebou první letos pořádanou akci. Jednalo se o 3. soutěž seriálu MiČR kategorie M, kterou jsme pořádali na rybníku Pražan v Borovanech. Do soutěže zasáhlo celkem 80 modelů v dohromady deseti juniorských a seniorských kategoriích. Děkujeme všem závodníkům za účast, rozhodčím za jejich píli a trpělivost a organizačnímu týmu za perfektní práci. Výsledky z této 3. soutěže seriálu MiČR kategorie M najdete zde. Brzy zde bude umístěna i fotogalerie z této soutěže.
 
7.6.2011 Borovany
Dne 11. - 12.6. bude náš klub Maják Borovany pořádat 3. soutěž seriálu MiČR kategorie M. V této kategorii se jedná o volně stavěné rychlostní závodní modely s elektrickým pohonem a ponořeným lodním šroubem, které závodníci během závodu ovládají dálkově, bezdrátově. Cílem závodu je dosažení největšího možného počtu ujetých okruhů během předepsaného času na trojúhelníkové trati. Dovolujeme si vás pozvat na tuto soutěž. Pokud se chystáte aktivně zúčastnit, jsou zde pro vás připravené propozice s přihláškou.
 
6.6.2011
Naši nadějní klubový žáci již mají za sebou svouji krajskou postupovou soutěž, která se konala v Ledenicích 4.6. 2011. Nejlépe si vedl Ondra Sviták, který vyhrál v konkurenci 15 žáků kategorii F4, dále byl pak ještě druhý v kategorii Mini Eco Standart a Mini Eco Expert. Neztratila se ani nová žačka Aneta Ferjančičová, která ve své premiérové sezóně obsadila 5. místo v kategorii F4 a 9. místo v kategorii EX-500. Snad se oboum tak povede i na mistrovství republiky. Kompletní výsledky jsou zde.
 
30.5.2011
Tak již máme za sebou první dvě seriálové soutěže. O výbornou pořadatelskou akci se tentokráte postarali kluci a dámy z KLoM Plzeň-Letkov. Soutěže se konali ve dnech od 27. do 29.5. 2011 v Plzni. Všechny potřebné výsledky ze soutěží a poté i průběžné hodnocení seriálu MiČR najdete v sekci výsledky.
 
25.4.2011
Poslední dubnový víkend nabídl hned dva závody. Ten druhý se konal v Bílině a probíhal zde tradiční závod o Bílinský hrníček. Soutěž opět proběhla za perfektního počasí a organizace. Můžeme tak konstatovat, že letošní zahájení závodní sezony proběhlo navýsost úspěšně. Výsledky z bílinského závodu najdete zde.
 
25.4.2011
Již v dubnu máme za sebou první letošní závod. Ten se konal v Duchcově na tradičním rybníku Barbora. Celý závod probíhal za naprosto ideálního slunečného počasí a perfektní organizace. Výsledky z duchcovského závodu najdete zde.
 
18.3.2011
Některé rybníky ještě nestačily rozmrznout a už se hlásí první pořadatelé o slovo. Prvními letošními závody budou veřejné soutěže Duchcově 23.4. 2011 a v Bílině o Bílinský hrníček 24.4. 2011. Neméně důležitou informací, která se objevila v éteru, bylo vydání českého neoficiálního překladu Pravidel NS 2010. Propozice na již zmíněné závody a nová pravidla najdete v sekci propozice.
 
8.2.2011
Byla aktualizována galerie úspěchů členů našeho klubu Maják Borovany. Jsou zde umístěny fotky z Mistrovství světa, Evropy, České republiky a CZE-SVK-POL poháru z let 2000 až po současnost. Vše naleznete v sekci "O klubu" a záložce "Úspěchy" nebo také na tomto odkazu.
 
7.1.2011
Letošním vrcholem naší sezóny bude zajisté MS kategorie NS, které se bude konat od 4. do 13. července v maďarském Bánku. Po problematických získávání informací od celostátní organizace NAVIGA jsme zabrousili na internetu a našli jsme pro vás důležité informace. Na stránkách pořadatele http://www.navigamodell.hu/navig.html jsme našli dlouho hledané propozice v angličtině a němčině. Na propozicích najdete informace o předběžném programu a spousty odkazů na ubytování v okolí. U pořadatele se našli i přihlášky, a to dokonce v elektronické podobě, které budete muset brzy poslat panu Špinarovi. Propozice a přihlášky najdete pro usnadnění i na našich stránkách zde.
 
1.11.2010
Ve dnech 28. až 31. října 2010 se konalo setkání členů klubu v Borovanech. První dva dny jsme pracovali na rekonstrukci náší klubovny. Položili jsme odvodňovací žlaby, pravili okolní terén a natáhli finální povrchovou úpravu v podobě tenkovrstvé omítky na stěny klubovny. Průběh prací jsme zdokumentovali a můžete se na ně podívat. V pátek se konala 4. výroční schůze klubu, kde se probrala činnost za rok 2010 a připravil se plán na další kalendářní rok. Na schůzi dorazili i hosté z Plzně a nedalekých Ledenic. V sobotu ráno následoval výlet s finálnímk výšlapem na horu kleť. Počasí se vydařilo a viděli jsme dokonce i Alpy s horou Dachstein v popředí. Fotky z výroční schůze a výletu jsou zde samozřejmě k nahlédnutí. Děkujeme všem členům klubu a sponzorům za spolupráci v roce 2010 a těšíme se na další v roce příštím.
 
22.9.2010 Borovany
Dne 29. října 2010 se bude konat výroční schůze našeho klubu Maják Borovany. Tímto bychom chtěli pozvat všechny naše členy a samozřejmě jejich blízké. Nezapoměli jsme také na všechny přátele klubu, které rádi také uvidíme. Pozvánku a přibližný program schůze najdete zde.
 
3.8.2010
Vrchol sezóny se kvapem blíží a již 27. až 29. 8. bude probíhat 5. soutěž seriálu MiČR kategorie NS na Novoveském koupališti a Mšenské přehradě v Jablonci nad Nisou. Součástí bude závěrečné vyhodnocení celého seriálu MiČR a také dvě již tradiční veřejné souteže spolu s noční jízdou. Propozice na 5. seriálovou soutěž, 43. Jabloneckou kotvu, 39. Modrou stuhu, přihlášku na všechny soutěže a možnost ubytování v nejbližším okolí najdete na našich stránkách v sekci propozice.
 
21.6.2010
Uplynul jenom týden a máme za sebou další námi pořádanou akci. Tentokráte jsme pořádali 3. a 4. soutěž seriálu MiČR kategorie NS v autokempu Podroužek u Netolic. Soutěže se zúčastnilo celkem 98 modelů v dohromady jedenácti juniorských a seniorských kategoriích. Děkujeme všem závodníkům za účast, rozhodčím za jejich píli a trpělivost, organizačnímu týmu za perfektní práci a v neposlí řadě také našim sponzorům. Na stránkách naleznete Výsledky z 3. soutěže, 4. soutěže a také průběžné výsledky seriálu MiČR kategorie NS po 4 soutěžích. Na fotogalerii z této dvousoutěže se můžete podívat zde.
 
14.6.2010
Náš klub má za sebou první letos pořádanou akci. Jednalo se o 3. soutěž seriálu MiČR kategorie M, kterou jsme pořádali na rybníku Pražan v Borovanech. Do soutěže zasáhlo celkem 78 modelů v dohromady devíti juniorských a seniorských kategoriích. Děkujeme všem závodníkům za účast, rozhodčím za jejich píli a trpělivost a organizačnímu týmu za perfektní práci. Výsledky z této 3. soutěže seriálu MiČR kategorie M najdete zde. Na stránkách je umístěna také fotogalerie z této soutěže.
 
7.5.2010 Netolice
Dne 18. - 20.6. bude náš klub Maják Borovany pořádat 3. a 4. soutěž seriálu MiČR kategorie NS. V této kategorii se jedná o Dálkově řízené lodní modely tříd sekce NS. Jedná se o v měřítku postavené, jízdy a plavby schopné modely, které závodníci během závodu ovládají dálkově, bezdrátově. Uvidíte zde předloze věrné plachetnice poháněné větrem, parní modely s pohonem pouze na páru, předloze věrné a v měřítku postavené makety lodí a nakonec modely postavené ze stavebnic. Dovolujeme si vás pozvat na tuto soutěž. Pokud se chystáte aktivně zúčastnit, jsou zde pro vás připravené propozice a přihláška.
 
5.5.2010 Borovany
Dne 12. - 13.6. bude náš klub Maják Borovany pořádat 3. soutěž seriálu MiČR kategorie M. V této kategorii se jedná o volně stavěné rychlostní závodní modely s elektrickým pohonem a ponořeným lodním šroubem, které závodníci během závodu ovládají dálkově, bezdrátově. Cílem závodu je dosažení největšího možného počtu ujetých okruhů během předepsaného času na trojúhelníkové trati. Dovolujeme si vás pozvat na tuto soutěž. Pokud se chystáte aktivně zúčastnit, jsou zde pro vás připravené propozice s přihláškou.
 
30.4.2010
Poslední dubnový víkend nabídl hned dva závody. Ten druhý se konal v Bílině a probíhal zde tradiční závod o Bílinský hrníček. Soutěž opět proběhla za perfektního počasí a organizace. Můžeme tak konstatovat, že letošní zahájení závodní sezony proběhlo navýsost úspěšně. Výsledky z bílinského závodu najdete zde.
 
26.4.2010
Již v dubnu máme za sebou první letošní závod. Ten se konal v Duchcově na tradičním rybníku Barbora. Celý závod probíhal za naprosto ideálního slunečného počasí a perfektní organizace. Výsledky z duchcovského závodu najdete zde.
 
12.1.2010
S menším zpožděním uveřejňujeme fotogalerii z výročního schůze našeho klubu a kulturního programu, který tomu předcházel. Schůze se konala 14. listopadu minulého roku. Bylo nám ctí na našem rokování přivítat Jirku Hinterhölze ze sousedního klubu KLoM Ledenice a rodinu Jíšových z klubu KLoM Plzeň-Letkov. Cílem schůze bylo schválení kontrolní komise, hospodaření za rok 2009, nákup nových věcí do klubu a v neposlední řadě poděkování Bohoušovi Ferjančičovi a Pavlovi Svitákovi za celoroční obětování se klubu.
 
17.9.2009
Na stránky byla umístěna pozvánka na letošní poslední modelářskou akci. Jedná se o zamykání vody, které se koná v námi známém kempu ATC Eden v Jinolicích v termínu od 25. do 27. září 2009.
 
10.9.2009
Tak a letošní seriál Mistorvství České republiky pro rok 2009 je již minulostí. Tečku udělala poslední soutěž konaná v Duchcově od 5. do 6. září. Výsledky z této soutěže najdete zde. Mi můžeme pomaličku bilancovat nad sezónou 2009. Celkem jsme pro klub získali 2 tituly Mistra České republiky (Jan Jedlička a Karel Filip), 2 druhá místa (Ondra Sviták a Bohouš Ferjančič) a 2 třetí místa (Michal Ferjančič a Lubomír Jedlička). Pokud chcete vidět naše členy na stupních vítězů, podívejte se na tuto fotogalerii. Kompletní letošní výsledky členů klubu najdete v sekci O klubu.
 
7.9.2009
A máme za sebou naší poslední akci, kterou jsme pořádali. Naši členové přivítali ve dnech od 29. do 30. srpna kolegy ze sekce M a uspořádali jim důstojnou soutěž hodnou seriálu Mistrovství České republiky. Byla pořízena i menší fotogalerie, kterou si prohlédněte přímo tady. Schválené výsledky z této naší soutěže jsou rovněž ke stažení na našich stránkách. Doufáme, že se vám u nás líbilo a těšíme se na další shledání.
 
21.8.2009
Přijměte pozvání na o 4. seriálovou soutěž kategorie M (rychlostní a slalomové Rc čluny a společné závody RC člunů s elektropohonem), která se bude konat 29. - 30.8. 2009 na tradičním místě, rybníku Pražan u Borovan. O veškerou přípravu a zázemí se bude starat náš klub MAJÁK Borovany. Budeme se snažit, aby se vám zde líbilo a rádi se sem potom vraceli. Propozice na naší soutěž najdete tady.
 
10.8.2009
Tak a letošní vrchol sezóny máme již za sebou a dá se říct, že úspěšně. Náš klub získal několik umístění v první desítce a dokonce si odvezl i jeden medailový úspěch a to stříbrnou. V kategorie F4-A senior ji vybojoval Jan Jedlička. Dále se klubový členové umístili takto: Petr Hosnedl (5. místo F4-A junior), Karel Filip (5. místo F4-B senior), Michal Ferjančič (9. místo F2-B senior a 9. místo F4-A senior), předseda Bohouš Ferjančič (9. místo F4-A senior) a Lubomír Jedlička (24. místo F4-A senior). Všem členům gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci klubu. Umístili jsme na stránky krátkou fotogalerii z Mistrovství Světa. Zde se můžete podívat na výsledky z MS.
 
1.7.2009
Kvapem se blíží vrchol letošní a to Mistrovství světa kategorie NS, které se koná v Pirně v Německu (cca 45km od Ústí nad Labem) ve dnech od 31.července do 8.srpna. Pokud by jste měli zájem přijet se podívat na krásné modely a povzbudit naše reprezentanty, tak se podívejte na časový plán MS.
 
1.7.2009
Letošní sezona se blíží ke konci a tak je na snadě vyvěsit propozice a přihlášku na poslední závod seriálu MiČR, který se bude konat ve dnech od 5. do 6. září na rybníce Barbora v Duchcově. Součástí této soutěže bude i slavnostní vyhlášení výsledků celého seriálu MiČR. Vše potřebné k přihlášení najdete v sekci propozice.
 
29.6.2009
Ve dnech od 26. do 28. června pořádal náš klub Mistrovství České republiky žáků v Netolicích. Z našich žáků si nejlépe vedl Ondra Sviták, který se stal v kategorii EX-500 mistrem a v dalších dvou kategoriích skončil druhý a třetí. Doplnila ho Katka Havelková, která skončila druhá v kategorii EX-500 druhá a spolu s Ondrou skončili smolně pod stupni vítězů v kategorii E400 Team. Na našich stránkách se můžete podívat na fotografie ze zahájení a ze slavnostního zakončení a to zde. Výsledky jsou již finálně upravené a najdete je tady. Děkujeme všem sponzorům a celému pořadatelskému týmu za skvěle odvedenou práci!!
 
24.6.2009
Přijměte pozvání na Mistrovství České republiky žáků, které pořádá náš klub MAJÁK Borovany v Netolicích v kempu Podroužek ve dnech od 26. do 28. června. Přijďte povzbudit naši nadějnou mládež, jste srdečně zváni.
 
15.6.2009
Pomalu, ale jistě se nám chýlí ke konci seriál MiČR. Od 12. do 14. června se konala třetí a čtvrtá soutěž v Plzní, kde to měli pod patronací modeláři KLoM Plzeň-Letkov. Po těchto dvouch soutěžích jsou již dokonce s předstihem známy nový mistři republiky. Pokud chcete vidět výsledky ze soutěží a poté i průběžné hodnocení seriálu MiČR, tak se podívejte do sekce výsledky.
 
2.6.2009
Naši nadějní klubový žáci již mají za sebou svouji krajskou postupovou soutěž, která se konala v Ledenicích 30.5. 2009. Nejlépe si vedl Ondra Sviták, který vyhrál v konkurenci 32 žáků kategorii EX-500, dále byl pak ještě druhý v kategorii E 400. Snad se mu tak povede i na mistrovství republiky a přidají se k němu i další naše naděje. Kompletní výsledky jsou zde.
 
27.5.2009
Tak již máme za sebou první dvě seriálové soutěže. O výbornou pořadatelskou akci se tentokráte postarali kluci z Česílka Valdice. Soutěže se konali ve dnech od 22. do 24.5. 2009 v Jinolicích. Všechny potřebné výsledky ze soutěží a poté i průběžné hodnocení seriálu MiČR najdete v sekci výsledky.
 
28.4.2009
Jsou známi propozice na krajskou žákovskou postupovou soutěž pro Jihočeský kraj, která se bude konat na rybníka Lazna v Ledenicích 30.5. 2009. Bude se soutežit o postup na červnové Mistrovství České republiky žáků.
 
27.4.2009
Náš klub MAJÁK Borovany má úspěšně za sebou svoji první akci. Na zámečku v Borovanech se konala celostátní soutěž statických modelů a o celé akci informuje jak regionální Českobudějovický deník tak i celorepublikový deník Blesk. Celý článek si můžeté stáhnout také na našich stránkách zde. Samozřejmě, že výsledky jsou vyvěšeny v sekci výsledky a nebo ke stažení přímo tady.
 
27.4.2009
Byly umístěny výsledky z první letošní veřejné soutěže konané v Duchcově 25.4. 2009.
 
23.4.2009
Přijměte pozvání na Celostátní soutěž lodních modelářů kategorie C, kterou pořádá náš klub na zámečku v Borovanech ve dnech od 24. do 26. dubna.
 
15.4.2009
Byli přidány propozice nejbližších akcí. Více najdete v sekci Propozice
 
26.1.2009
Aktualizace kalendáře pro rok 2009
 
26.1.2009
Zveřejnění nového sponzora DREKOMA.