wz

Kalendář akcí pro rok 2012

 

Mistrovství světa kategorie M:

Datum

Místo konání

Propozice

Výsledky

 

nekoná se

   
 

Světová soutěž a výstava skupiny C:

Datum

Místo konání

Propozice

Výsledky

21. - 29. 09.

Rijeka - Chorvatsko

   
 

Mistrovství Evropy kategorie NS:

Datum

Místo konání

Propozice

Výsledky

 

nekoná se

   

Mistrovství ČR kategorie NS:

Datum

Místo konání

Propozice

Výsledky

25. - 26.05.

Běleč nad Orlicí – tábor J. A. Komenského (KLoM Třebechovice pod Orebem)

PDF
EXCEL

26. - 27.05.

Běleč nad Orlicí – tábor J. A. Komenského (KLoM Třebechovice pod Orebem)

PDF
EXCEL

22. - 23.06.

Netolice – ATC Podroužek (KloM MAJÁK Borovany)

PDF
EXCEL

23. - 24.06.

Netolice – ATC Podroužek (KloM MAJÁK Borovany)

PDF
EXCEL

08. - 09.09.

Duchocov – rybník Barbora (KLM Royal Dux Duchcov)

PDF
 

Mistrovství ČR kategorie M:

Datum

Místo konání

Propozice

Výsledky

05. - 06.05

rybník Podhorný, Náchod (KLoM Náchod)

WORD
EXCEL

09. - 10.06.

rybník Pražan, Borovany (KLoM MAJÁK Borovany)

WORD
EXCEL

22. - 24.06.

ATC U Jezera, Plzeň (KLoM Plzeň Doubravka)

WORD
 

01. - 02.08.

rybník Podhorný, Náchod (KLoM Náchod)

   

08. - 09.09.

nádrž mezi Košíkem a Sádkou, Praha (Rcmodellklub Praha4)

   

Celostátní soutěž C:

Datum

Místo konání

Propozice

Výsledky

18. - 20.05.

Kulturní středisko Dolní Lutyně

WORD

Austria Cup kategorie NS:

Datum

Místo konání

Propozice

Výsledky

05. - 06.05.

Au u Lince (SMBK Titanic Linz) - Rakousko

 

 

26. - 27.05.

ATC Podroužek, Netolice (KLM Vltava Č. B.)

 

 

15. - 16.09.

Braunau (MBC Braunau im Inn) - Rakousko

 

 

29. - 30.09.

Passau (SMC Seestern Passau) - Německo

 

 

Oblastní postupové soutěže žáků:

Datum

Místo konání

Propozice

Výsledky

01.05.

Ústecký a Liberecký - Jablonec n/Nisou (KLoM Jablonec nad Nisou)

   

19.05.

Jihočeský - Ledenice – Rybník Lazna (KLM Ledenice, M-TES České Budějovice)

   

Mistrovství ČR žáků:

Datum

Místo konání

Propozice

Výsledky

15. - 17.06.

Sedljov u Třeště

WORD
 

Veřejné soutěže:

Datum

Místo konání

Propozice

Výsledky

21.04.

rybník Barbora, Duchcov – F2,F4 jun.+sen (KLM Royal Dux Duchcov)

WORD
PDF

22.04.

rybník Radovesice, Bílina -EX 500, F4 (KLM Bílina)

WORD
PDF

12.05.

Memorial CUP, chatová oblast Grado (KLM Brandýs n/Labem)

   

17. - 20.05.

Kristýna, Evropský pohár NSS (KLoM Admirál Jablonec n/Nisou)

 
PDF

26. - 27.05.

ATC Podroužek, Netolice - Austria CUP – F2,F4,DS (KLM Vltava Č. B.)

   

25.08.

44. Jablonecká kotva – NS, EX500, noční, Novoveské koupaliště, Jablonec n/Nisou (KLoM Jablonec n/Nisou)

   

26.08.

40. Modrá stuha – NS, EX500, Novoveské koupaliště, Jablonec n/Nisou (KLM Jablonec n/Nisou)

   

01.09.

Pohár starosty Letkova – F2,F4A,B, Plzeň (KLoM Plzeň-Letkov)

   

02.09.

Memoriál Jiřího Jerie rybník Radovesice – EX500,F2,F4A,B, Bílina (KLM Bílina)

   

15.09.

rybník Lazna, Ledenice – EX500, F2, F4A, F4B (KLM Ledenice)

   

22. - 23.09.

ATC U Jezera, Ejpovice – sekce M, Plzeň (KloM Plzeň Doubravka)

   

Modelářské výstavy:

Datum

Místo konání

Propozice

Výsledky

 

 

 

 

Modelářské veletrhy:

Datum

Místo konání

Propozice

Výsledky